Make your own free website on Tripod.com
   
TRADICIONES NAVALES  
 
   
BRIGADA DE GUARDIAMARINAS

Srs. Brigadieres

  1. BRICAP Fernando Javier TIGSE Palma
  2. BRITEN Paola Judith OCHOA Velasteguí
  3. BRITEN Rafael Alberto COBA Loor
  4. BRITEN Pablo Andrés NARVAEZ Carrión
  5. BRITEN Juan Bautista MEDINA Vargas
  6. BRIGAL David Aníbal DELGADO Barreto
  7. BRIGAL Byron Vladimir SANUNGA Sánchez
  8. BRIGAL Rosy Catherine GRANJA Benítez
  9. BRIGAL Wilmer Augusto GARZON Pazmiño
  10. BRIGAL David Ernesto OSORIO Santillán
  11. BRIGAL Gabriel Francisco Cortez Bocca

GAMAS de 4to Año

Danilo Fernando CARRION Erazo
Alex Vinicio GUAMÁN Monar
Luis Omar VIEIRA Marín
Danny César GARCIA Zúñiga
Jaime Andrés GARCIA Remache
Dennis Octavio CALDERON Vargas
Jorge Luis CAICEDO Soto
Andrés Alexander ZAMBRANO Zambrano
Alexis Alberto CHICA Cedeño

GAMAS de 4er Año Abastecimientos

  1.  Edgar Fernando Garcés García
  2.  Silvana María Vaca Cifuentes
  3. Ruth Laura Vega Crespo

    GAMAS de 3ro Arma

    1. Mario Fernando Anda Chavarría
    2. Nelson Andrés Armijos Ayala
    3. Dennys Patricio Bravo Silva
    4. José Stalin Capelo Zambrano
    5. Luís Antonio Espinoza Campos
    6. Plinio Homero Gonzáles Gonzáles
    7. Kléber Oswaldo Guerra Jácome
    8. Wilson Gabriel Guerrero Pastrano
    9. Wilson Israel López Ayala
    10. Jonathan Jairo Mestanza Chiang
    11. Alex Fernando Palate Gaibor
    12. José Alejandro Pazmiño Yépez
    13. Julio César Terán Zea
    14. Milton Eduardo Condo Espinel
    15. Ramón Emilio Cruz Pilozo
    16. Diego Andrés Guerrero Campoverde
    17. Félix Francisco Jiménez Arce
    18. Marco Vinicio Montero Cabezas
    19. Eduardo Esteban Pérez Viteri
    20. Franklin Andrés Realpe Fernández
    21. Eloy Enrique Romero Villegas
    22. César Andrés Sandoval Vargas
    23. Fabricio Javier Tamayo Morocho
    24. Luís Patricio Villalba Vásquez

    GAMAS de 3ro Abastecimientos

    1. Ronald Omar Alcívar Cruz
    2. Adriana Paola Carrasco Marín
    3. Jorge Alberto Castro Bojorque
    4. Cristian Israel Gonzáles Cárdenas
    5. Tyrone Fabricio Larco Mora
    6. Marvín Cristóbal Moyón Uriña
    7. María Alejandra Nevarez Villamil
    8. Jorge Marcelo Riofrío Flores
    9. Edgar Eduardo Zambrano Dávila
    10. Silvana Marisol Rodríguez Cifuentes

    GAMAS de 2do Arma

    1. José Fernando Aguiar Galeas
    2. Cristian Marcelo Bonilla Meza
    3. Manuel Humberto Bravo Lojas
    4. Luis Alberto Carvajal Beltrán
    5. Stalin Rodolfo Chuiza Pilco
    6. John Leandro Cobos Garcés
    7. Luis Fernando Cruz Cabrera
    8. Nemir Andrés Espín Conde
    9. Carlos Alfredo Espinoza Vera
    10. Luis Alfredo Flores Cruz
    11. Paul Granja Brito
    12. Geovanny Ezequiel Herrera Mite
    13. Alex Bayardo Ibarra Bastidas
    14. Jorge Luis La Mota Reina
    15. Andrés Fernando Llerena Miranda
    16. Karol Enith Medina Vargas
    17. Patricio Manuel Mejía Quezada
    18. Leandro David Miño Rodríguez
    19. Armando Germán Morán Lucas
    20. Jacobo David Peñafiel Montoya
    21. Roberto Santo Quintana Quiñónez
    22. Miguel Angel Quisnancela Calderón
    23. Juan Víctor Ricaurte Cedeño
    24. Pablo Andrés Robalino Cifuentes
    25. Jaime Israel Robayo Macías
    26. David Aníbal Sánchez Minchala
    27. Santiago Javier Suárez Ramos
    28. Felipe Santiago Torres Durán
    29. Geovanny Francisco Vargas Rivas
    30. Diego Armando Velásquez Febres

      arr2do Abastecimientos

    31. Arteaga Espinoza Wilber Leonardo
    32. Cazar Cevallos Wilason Luis
    33. Delgado Puga Lenin Patricio
    34. Escobar Acurio Mauricio German
    35. Morales Totoy David Salvador
    36. Moreno Ortiz Braulio Jhonatan
    37. Pluas Herrera Carlos Enrique
    38. Reyes flores Stefany Tatiana
    39. Sarsoza Velasco Angel Isaac
    40. Velez Fernandez Luis Fernando
    41. Zapata Chavez Ivonne Vinshely